New York Sokakları Yine Bordo Mavi !

Trabzonspor New York Yuruyus (4)
Bu sene 32.si düzenlenen Geleneksel Türk Günü Yürüyüşü New York City’de coşku içerisinde kutlandı.

Trabzonspor New York Yuruyus (6)

TrabzonsporUSA Derneği’nin korteji, önceki senelerde de olduğu gibi, New York sokaklarında kemençe sesleri ve Trabzonspor marşları eşliğinde ilerledi.
Trabzonspor New York Yuruyus

Derneğimizin üyelerinin ve Amerika’nın çeşitli eyaletlerinden gelen dostlarımızın büyük ilgi gösterdiği yürüyüş sonrasında taraftarlarımız, TrabzonsporUSA Derneği’nin açtığı TS Club satış noktasından, lisanslı ürünlerimizi satın alma imkanı buldular.

Trabzonspor New York Yuruyus (3)

Bölgemizin yetiştirdiği değerli sanatçılarımızdan Sunay Akın da standımızı ziyaret ederek, memleketimizden binlerce kilometre ötede bizlerle birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti ve TrabzonsporUSA Derneği’nin yaptığı çalışmaları takip ettiğini ve gururlandığını belirtti. Daha sonraki akvitilerimizde de yer alma sözü verdi.

Trabzonspor New York Yuruyus (5)

TrabzonsporUSA Derneği Başkanı Umut K. Uyar da:“Derneğimizin geleneksel olarak katıldığı bir Türk Günü Yürüyüşünü daha geride bıraktık. Sayın Sunay Akın’ın ziyareti de bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Bu vesileyle yönetim kurulumuz adına tüm dostlarımıza teşekkür eder; aynı zamanda Ulu Önder Atatürk’ün biz gençlere armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı en içten dileklerimizle kutlarız” dedi.

Trabzonspor New York Yuruyus (3)

TrabzonsporUSA Derneği, son olarak “Sporda şiddet ve Irkçılığa Hayır” pankartını diğer takım temsilcileriyle birlikte taşıyarak yürüyüşü sonlandırdı.

Trabzonspor New York Yuruyus (2)

Fotoğraflar kaynak: Amerikalı Türk

trabzonsporusa new york

trabzonsporusa new york (2)

trabzonsporusa new york (3)

trabzonsporusa new york (4)

Leave a Reply