Ana Sayfa Blog

Trabzonspor USA – Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Kurban Bayramınızı kutluyor, ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyoruz.

Trabzonspor USA

Şampiyonluğumuzu Los Angeles’ta Çoşkuyla Kutlandık

Şampiyonluğumuzu Los Angeles’ta Çoşkuyla Kutlandık

Trabzonspor’un 2021-2022 Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu, Los Angeles’ta büyük bir coşku ile kutlandı.

Eski Trabzonspor başkanlarından merhum Mazhar Afacan’ın oğlu Melih Afacan, kızı Trabzonspor USA Yönetim Kurulunundan Songül Afacan Yaprak, eşi Tolga Yaprak ve Aliyazcıoğlu Ailelerinin TS USA adına düzenlediği geceye Kaliforniya’nın birçok şehrinden katılan Trabzonsporlular Los Angeles’ta tarihi bir gece yaşadılar.

Geceye T.C. Los Angeles Konsolos Yardımcıları H. Figen Çağlayan Önal ve Nursay Şahin, T.C. Los Angeles Ticaret Ateşeleri Yavuz Mollasalihoğlu ve Ali Said Dolu, T.C. Los Angeles Eğitim Ateşesi İlhan Çoban, Azerbaycan Cumhuriyeti Los Angeles Ekonomi ve Kamu işleri Ateşesi Gasım Shirinli , THY Los Angeles Müdürü Ersen Engin, Trabzonspor USA Kurucularından Evren Uğurbaş ve birçok sivil toplum örgütü başkanları ve yöneticileri katıldı.

Redondo Beach Hotel Portofino’da gerçekleşen gecede Türk Amerikan toplumunun yakından tanıdığı ve sevdiği sanatçı Vedat ve Folklor ekibi konuklara unutulmaz bir gece yaşattılar.

Trabzonspor Resmi Ürünleri de gece boyunca çekilişle konuklara ücretsiz olarak dağıtıldı.

Amerika 4 Temmuz’u Kutluyor ! Trabzonspor Her Yerde!


Amerika 4 Temmuz’u Kutluyor ! Trabzonspor Her Yerde!

Bugün 4 Temmuz. ABD’nin her yerinde “4 Temmuz Bağımsızlık Günü” kutlamaları yapılıyor.

Dünya kulübü Trabzonspor, Amerika’da hızlı bir şekilde taraftar kazanmaya devam ediyor.

Bize Amerika da Trabzon!

Golden State Warriors’un Şampiyonluk kutlamasına damga vuran Trabzonsporlu!

Golden State Warriors’un San Francisco’da şampiyonluğu kutlamak için gerçekleştirdiği geçit törenine Trabzonspor taraftarı damga vurdu.

Trabzonspor USA üyesi Hayati Emre Bilgin, şampiyonluk otobüsünün geçtiği esnada tırmandığı ağaçta açtığı Trabzonspor bayrağıyla kutlamalara damga vurdu.

 

 

Trabzonspor USA – Babalar Gününüz Kutlu Olsun


Trabzonspor USA – Babalar Gününüz Kutlu Olsun

Trabzonspor USA Derneği olarak, varlığımızı borçlu olduğumuz, bizlere sevgiyi, şefkati, hoşgörüyü ve güzellikleri aşılayan değerli babalarımızın bu anlamlı günlerini sevgi, saygı ve en içten dileklerimizle kutlar; milletçe sağlık, mutluluk ve huzur dolu günlerde nice babalar gününe ulaşmamızı temenni ederiz.

Trabzonspor USA

Şampiyonluğumuzu New York’ta Görkemli Bir Gecede Kutladık!

Şampiyonluğumuzu New York’ta Görkemli Bir Gecede Kutladık!

New York’ta Muhteşem Şampiyonluk Kutlaması!

Trabzonspor’dan Amerika’da Gövde Gösterisi!

Trabzonspor’un 2021-2022 Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu, New York’ta görkemli bir gecede kutlandı.

Trabzonspor’un Amerika’daki Resmi Derneği Trabzonspor USA’in New York’un gözde mekanlarından Terrace on the Park’ta düzenlediği geceye Amerika’nın dört bir yanından katılan Trabzonsporlular New York’ta unutulmaz bir gece yaşadılar.

Trabzonspor USA Başkan, Yönetim Kurulu ve Üyeleri, T.C. New York Başkonsolosu Reyhan Özgür, THY New York Genel Müdürü Emre İsmailoğlu, Aktivist İbrahim Kurtuluş, New Jersey Giresunlular Derneği, Long Island Giresunlular Derneği, TATFA Trabzonspor Taraftar Derneği, Beşiktaş USA, Trabzonsporlu çok sayıda taraftar ve birçok sivil toplum örgütü başkanları ve yöneticilerinin katıldığı gece renkli görüntülere sahne aldı.

Kulüpler Birliği Başkanı olma sıfatıyla ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlık seçimlerinden dolayı New York Programı son anda iptal olan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu video mesaj gönderdi.

Trabzonspor USA Başkanı Ekrem Aydın, yaptığı konuşmada geceye katılan Başkonsolos ve konsolosluk görevlilerine teşekkür ederek, gurbette havaların farklı estiğini ve birlik ve beraberliğin önemine değinerek, geceye katılan diğer takımların yöneticilerine katılımlarından ötürü teşekkür etti.

Amerika’da Yaşayan Trabzonsporlular ! Email Listemize Katılmak için Hemen Tıklayın!

Trabzonspor’un şampiyonluğunu kutlayan T.C. New York Başkonsolosu Reyhan Özgür, Trabzonspor’a da Şampiyonlar liginde başarılar diledi. Trabzonspor USA Derneği yöneticilerini de gönülden kutlayan Özgür, “Trabzonspor’un Şampiyonluk coşkusunu Amerika Birleşik Devletlerine başta New York Olmak üzere çok güzel taşıdılar. Bu Şampiyonluğu burada herkesin yaşamasını sağladıları için teşekkür ediyoruz” dedi.

Trabzonspor USA Kurucularından ve Yönetim Kurulu üyelerinden Umut Uyar geceye katılım için gösterilen büyük ilgiden dolayı duygukları memnuniyetini dile getirerek katılımcı ve sponsorlara teşekkür etti.

Trabzonspor USA Kurucularından ve Yönetim Kurulu üyelerinden Evren Uğurbaş, tarihi bir geceye şahitlik edildiğini hatırlatarak, Amerika genelinde ilk defa bu kadar büyük bir katılımla Trabzonspor’un şampiyonluğunun kutlandığını, bu tertemiz sampiyonluğun sonuna kadar tadının çıkarılarak ilerisi için güzel anılar oluşturulmasını isterken birlik ve beraberlikle Trabzonspor’a hem maddi hem manevi desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Çok coşkulu bir şekilde geçen gece renkli görüntülere sahne oldu.

Türkiye’den özel olarak bu gece için davet edilen, Karadeniz müziğinin önde gelen sanatçıları Selçuk Balcı, Selim Bölükbaşı, Adem Kodalak ve Türk Amerikan toplumunun yakından tanıdığı Gülşah, konuklara unutulmaz bir gece yaşattılar.

Trabzonspor Kulübünden özel olarak gönderilen imzalı formalar açık arttırma ile satışa sunuldu.

Gecenin sunuculuğunu Salih Şahan ve Seren İçaçan yaptı.