TSUSA Yönetim Kurulu

Trabzonspor USA Yönetim Kurulu

Umut Uyar, Başkan
umut@www.trabzonsporusa.net

Evren Uğurbaş, Asbaşkan, Batı Yakası Temsilcisi
evren@www.trabzonsporusa.net

Nevzat Şişman, Genel Sekreter
nevzat@www.trabzonsporusa.net

Rasim Mürtezaoğlu,Sayman
rasim@www.trabzonsporusa.net

Trabzonspor USA  Danışma Kurulu Üyeleri

Şadi Dinlenç , Onursal Başkan, Danışma Kurulu Üyesi
sadi@www.trabzonsporusa.net

Saduman Gürbüz, Danışma Kurulu Başkanı
saduman@www.trabzonsporusa.net

Kaya Boztepe , Danışma Kurulu Üyesi
kaya@www.trabzonsporusa.net

Ekrem Aydın, Danışma Kurulu Üyesi
ekrem@www.trabzonsporusa.net