Şampiyonluğumuzu New York’ta Görkemli Bir Gecede Kutladık!

Şampiyonluğumuzu New York’ta Görkemli Bir Gecede Kutladık!

New York’ta Muhteşem Şampiyonluk Kutlaması!

Trabzonspor’dan Amerika’da Gövde Gösterisi!

Trabzonspor’un 2021-2022 Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu, New York’ta görkemli bir gecede kutlandı.

Trabzonspor’un Amerika’daki Resmi Derneği Trabzonspor USA’in New York’un gözde mekanlarından Terrace on the Park’ta düzenlediği geceye Amerika’nın dört bir yanından katılan Trabzonsporlular New York’ta unutulmaz bir gece yaşadılar.

Trabzonspor USA Başkan, Yönetim Kurulu ve Üyeleri, T.C. New York Başkonsolosu Reyhan Özgür, THY New York Genel Müdürü Emre İsmailoğlu, Aktivist İbrahim Kurtuluş, New Jersey Giresunlular Derneği, Long Island Giresunlular Derneği, TATFA Trabzonspor Taraftar Derneği, Beşiktaş USA, Trabzonsporlu çok sayıda taraftar ve birçok sivil toplum örgütü başkanları ve yöneticilerinin katıldığı gece renkli görüntülere sahne aldı.

Kulüpler Birliği Başkanı olma sıfatıyla ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlık seçimlerinden dolayı New York Programı son anda iptal olan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu video mesaj gönderdi.

Trabzonspor USA Başkanı Ekrem Aydın, yaptığı konuşmada geceye katılan Başkonsolos ve konsolosluk görevlilerine teşekkür ederek, gurbette havaların farklı estiğini ve birlik ve beraberliğin önemine değinerek, geceye katılan diğer takımların yöneticilerine katılımlarından ötürü teşekkür etti.

Amerika’da Yaşayan Trabzonsporlular ! Email Listemize Katılmak için Hemen Tıklayın!

Trabzonspor’un şampiyonluğunu kutlayan T.C. New York Başkonsolosu Reyhan Özgür, Trabzonspor’a da Şampiyonlar liginde başarılar diledi. Trabzonspor USA Derneği yöneticilerini de gönülden kutlayan Özgür, “Trabzonspor’un Şampiyonluk coşkusunu Amerika Birleşik Devletlerine başta New York Olmak üzere çok güzel taşıdılar. Bu Şampiyonluğu burada herkesin yaşamasını sağladıları için teşekkür ediyoruz” dedi.

Trabzonspor USA Kurucularından ve Yönetim Kurulu üyelerinden Umut Uyar geceye katılım için gösterilen büyük ilgiden dolayı duygukları memnuniyetini dile getirerek katılımcı ve sponsorlara teşekkür etti.

Trabzonspor USA Kurucularından ve Yönetim Kurulu üyelerinden Evren Uğurbaş, tarihi bir geceye şahitlik edildiğini hatırlatarak, Amerika genelinde ilk defa bu kadar büyük bir katılımla Trabzonspor’un şampiyonluğunun kutlandığını, bu tertemiz sampiyonluğun sonuna kadar tadının çıkarılarak ilerisi için güzel anılar oluşturulmasını isterken birlik ve beraberlikle Trabzonspor’a hem maddi hem manevi desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Çok coşkulu bir şekilde geçen gece renkli görüntülere sahne oldu.

Türkiye’den özel olarak bu gece için davet edilen, Karadeniz müziğinin önde gelen sanatçıları Selçuk Balcı, Selim Bölükbaşı, Adem Kodalak ve Türk Amerikan toplumunun yakından tanıdığı Gülşah, konuklara unutulmaz bir gece yaşattılar.

Trabzonspor Kulübünden özel olarak gönderilen imzalı formalar açık arttırma ile satışa sunuldu.

Gecenin sunuculuğunu Salih Şahan ve Seren İçaçan yaptı.