9 futbolcuyla sözleşme imzaladık

1461 Trabzon ve altyapımızdan kadromuza katılan 9 futbolcuya bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ndeki Futbol Koordinasyon Merkezi’nde imza töreni düzenlendi.

Başkan Yardımcımız ve Genel Saymanımız Emin Kahraman ile İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Lokman Sadıklar’ın katıldığı imza töreninde Hüseyin Mert Kurt, Faruk Can Genç, Sertan İrkilmez, Ahmet Eren, Furkan Tütüncü, İsmail Karakaş, Azat Kuçkar, Talha Reşat Bulut ve Mert Kurt ile sözleşme imzalandı.

1461 Trabzon’dan takımımıza katılan Ahmet Eren, Furkan Tütüncü, Mert Kurt, İsmail Karakaş ve Azat Kuçkar ile 3’er yıllık, altyapımızda kadromuza dâhil ettiğimiz Talha Reşat Bulut, Hüseyin Mert Kurt, Faruk Can Genç ve Sertan İrkilmez ile 5’er yıllık mukavele yapıldı.

İmza töreni sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Yardımcımız ve Genel Saymanımız Emin Kahraman, “Çok güvendiğimiz, her biri birbirinden yetenekli 9 futbolcumuzu kadromuza dahil etti. Bazı arkadaşlarımız altyapımızda, bazıları ise 1461 Trabzon’da yine Trabzonsporumuz için mücadele ediyorlardı. Şimdi onlar için yeni bir dönem başlıyor. İnşallah çok çalışacak, çok dinleyecek, güçlenerek Trabzonsporumuzun başarısı için ter dökecekler. Hem camiamız hem de genç futbolcularımız için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Gerçek Trabzonspor Taraftarı Buraya Yorum Yazmadan Geçmez!