Başkanımız Ağaoğlu ve Yönetim Kurulumuz Vakfıkebir’de

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Vakfıkebir Trabzonsporlular Derneği’nin yeni binasının açılış törenine katıldı.

Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizin büyük bir coşkuyla karşılandığı törene Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, Vakfıkebir Kaymakamı Mesut Yakuta, Trabzon Emniyet Müdür Yardımcısı Ramazan Eriç, Vakfıkebir Trabzonsporlular Derneği Başkanı Hasan Bahadır, dernek yöneticileri ve taraftarlarımız katıldı. Vakfıkebir Belediye Başkanı Balta’yı ziyaret eden Başkanımız Ağaoğlu’na plaket takdim edildi.

Ziyaretin ardından gerçekleştirilen açılış töreninde konuşan Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, “Vakfıkebir benim için çok önemli bir yer. Yine bir Ramazan günü buradan başkanlık serüvenimi başlatmıştım. Bugün yine bir Ramazan’da sizlerle bir araya gelmekten çok mutluyum. Bizler bu sezon taraftarlarımızla bütünleşerek çok güzel işler yaptık. İnşallah önümüzdeki sezon da bu birlikteliğimiz katlanarak devam edecek ve başarımıza yansıyacaktır” dedi.

Asbaşkanımız Mehmet Yiğit Alp ise yaptığı konuşmada “Ben burada ev sahibi sayılırım, doğduğum ve sokaklarında büyüdüğüm yerde sizlerle birlikte olmaktan çok memnunum. Dernek Başkanımız Hasan Bahadır ve Bordo Mavi sevdamıza gönül vermiş taraftarlarımızla burada sadece bir dernek olarak değil, sosyal sorumluluk projelerinde de çok başarılı işler yapıyor. Daha da fazlasını yapacağına inanıyorum. Biz elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Başkanımız ve yönetim kurulumuz, açılışın ardından taraftarlarımızla iftar yemeğine katıldı.

Gerçek Trabzonspor Taraftarı Buraya Yorum Yazmadan Geçmez!