Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, TS Club mağazamızda forma, Passolig gişesinde kombine satışı yaptı

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu bugün TS Club Sadri Şener Mağaza’ya giderek hem taraftarlarımıza forma satışı yaptı hem de formaları imzaladı. Taraftarımızın yoğun ilgi gösterdiği organizasyonda Başkanımız Ağaoğlu, taraftarlarımızla hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Başkanımız, TS Club’ın ardından kombine satışının yapıldığı Meydan Atatürk Alanı’ndaki Passolig gişesine gitti. Burada da yeni sezona yönelik kombine satışı gerçekleştiren Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Malum, ekonomik sıkıntılarla boğuşuyoruz. Mali yapımızı düzeltmemiz lazım. Biz yeni sponsorluklar, loca satışları ve yeni projelerimizle gayret gösteriyoruz. Ama sadece bizim mücadelemiz yeterli olmuyor. Kulübümüzün yeni sezon öncesi taraftarlarımızın da desteğine ihtiyacı var. Yeni bir sezonda, yeni heyecanlar ve yeni mutluluklar yaşayacağımız taraftarlarımızla bir araya geldik. Gerek forma gerekse kombine alarak sezon boyunca bizim yanımızda olacak taraftarlarımıza bir jest yapmak istedim. Bu yıl hem saha içinde hem de saha dışında geçtiğimiz yılki performansımızın üstüne koymamız lazım. Takımımız gerekeni yapacaktır, taraftarımızın da gereken hassasiyeti göstereceğinden eminim. Formalarımız ve tüm TS Club ürünlerimiz birbirinden güzel. İnşallah tüm taraftarlarımız geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da bizimle her alanda #yanyana olacaktır. Bütün taraftarlarımızı kulübümüze destek olmaya davet ediyorum. Bunun yanında kombine satışı da yaptım. Bu benim için mutluluk verici. Taraftarlarımız stadyumumuzu bu sezon tamamen doldurmalı. Onlara güveniyorum. #BizBize Yeteriz!”

Gerçek Trabzonspor Taraftarı Buraya Yorum Yazmadan Geçmez!