Başkanımız Ahmet Ağaoğlu’nun forma satış operasyonuna Teknik Direktörümüz Karaman, teknik ekibimiz ve futbolcularımız 2 bin 661 forma alarak destek verdi

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, bugün de Akyazı’daki TS Club Stadyum Mağazamızdaki forma satış operasyonunun başına geçti.

Dün Sadri Şener Mağazamızdaki operasyonu yöneten Başkanımız Ağaoğlu hem forma sattı hem de satılan formaları imzaladı. Taraftarlarımızın yoğun ilgi gösterdiği organizasyona Teknik Direktörümüz Ünal Karaman, teknik ekibimiz ve futbolcularımız büyük bir sürpriz yaptı. Teknik Direktörümüz Karaman ve futbolcularımızı karşısında gören Başkanımız Ağaoğlu büyük bir şaşkınlık yaşarken, “İşte Trabzonspor bu” dedi. Teknik ekibimiz ve futbolcularımız 2 bin 661 forma alarak Başkanımız Ağaoğlu’nun satış operasyonuna destek oldu. Başkanımız Ağaoğlu, Kaptanımız Sosa’ya satılan formaların evrakını imzalatırken futbolcumuz Onazi, yeni transferimiz John Mikel Obi’ye görüntülü bağlanarak, 150 forma sattı. Başkanımız Ağaoğlu ve Teknik Direktörümüz Karaman ile futbolcularımız daha sonra taraftarlarımızın satın aldığı formaları imzaladı.

Başkanımız Ağaoğlu, “Çok güzel bir sürpriz oldu. Teknik Direktörümüz Ünal Karaman ve futbolcularımız buraya geldiler. Taraftarlarımızla birlikte burada biz bize, omuz omuza ve yanyanayız. Her şey mükemmel. Trabzonspor’un vermesi gereken görüntüyü burada verdiğimiz için çok mutluyum. İnanılmaz keyif alıyorum” dedi.

Teknik Direktörümüz Ünal Karaman da “Kulübünü tüm sevdiklerinin önüne koyan böyle bir başkanımız varsa tabii ki yalnız bırakılmaz. Başkanımızın yanındayız” şeklinde konuştu.

Gerçek Trabzonspor Taraftarı Buraya Yorum Yazmadan Geçmez!