Başkanımıza doğum günü kutlaması

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu’na doğum günü kutlaması gerçekleştirildi.

İlk olarak Teknik Direktörümüz Hüseyin Çimşir ve futbolcularımızın yer aldığı kutlamada Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, “Çoğunuzun üç katı yaşım var. Ne kadar yaşadığım değil, nasıl yaşadığım önemli. Üzerimizde çok büyük bir sorumluluk var. Bu takımın şampiyonluğu elinden alındığı veya çalındığı zaman kendi elleriyle hayatlarına son veren insanların var olduğu bir camiada onların hakkı olan şampiyonluğu almadan doğum günü kutlamak hiçbirimizin hakkı değil. O insanları mezarlarında mutlu edecek miyiz, etmeyecek miyiz? Bunun kararı sizde. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Kutlamanın ardından teknik heyetimiz ve futbolcularımız Başkanımız Ahmet Ağaoğlu’nun 63. yaşını tebrik ederek, iyi dileklerde bulundular.

Başkanımız Ağaoğlu’na daha sonra yönetim kurulumuz kutlama gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu Üyemiz Lokman Sadıklar’ın yeni hizmete açtığı kafe restorandaki kutlamaya Asbaşkanımız Mehmet Yiğit Alp, Divan Başkanımız Ali Sürmen, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Hacıkerimoğlu ile yönetim kurulu üyelerimiz katıldı. Başkanımız Ağaoğlu üzerinde “Sizin önderliğinizde 8. Kuşatma’ya hazırız” yazılı pastadaki mumları söndürdü ve “İnşallah bu sene şampiyon olacağız” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here