Bordo Mavili Güçlü Yarınlar Projesi Tamamlandı

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın katkılarıyla Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında hayata geçirdiğimiz “Bordo Mavili Güçlü Yarınlar” projesi tamamlandı.

Yaklaşık 6 aylık süre boyunca devam eden projede 14 – 25 yaş aralaığındaki 100 sporcumuz ile 4 farklı eğitim gerçekleştirildi. Yaratıcı Oyunculuk ve Oyunda Yaratıcılık Eğitimi, Fotoğrafçılık ve Photoshop Eğitimi, Toplumsal Cinsiyet Duyarlılığı Eğitimi ile Altyapı Futbol Eğitimi gibi alanlarda programa tabii tutulan sporcularımıza kişisel ve sosyal girişimler yardımıyla potansiyellerini gerçekleştirme imkanı sunuldu.

Eğitimlerin ardından düzenlenen turnuvada eğlenceli vakit geçiren sporcularmızla birlikte daha sonra Akyazı Medical Park Stadyumu ve Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nin yanı sıra doğa gezileri düzenlendi. Ayrıca eğitim ve kariyer planlamalarına katkı sağlayacak olan bu proje ile birlikte genç sporcularımızın evrensel ve insani değerlere sahip, milli ve manevi değerlerine bağlı, toplumsal aidiyeti yüksek, hayata aktif olarak katılan ve kendi potansiyellerini ortaya çıkarabilen bireyler olması için destek olundu.

Kulübümüz sporcularının gelecekte daha güçlü bireyler olması adına bu projenin hayata geçmesinde bizlerden desteklerini esirgemeyen başta Gençlik ve Spor Bakanlığı olmak üzere GSB Eğitim, Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü’ne ve tüm eğitmenlerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Gerçek Trabzonspor Taraftarı Buraya Yorum Yazmadan Geçmez!