BORDO MAVİLİ GÜÇLÜ YARINLAR PROJESİ

Gençlik ve Spor Bakanlığından Hibe alan “Bordo Mavili Güçlü Yarınlar Projesi” başladı.Kulübümüzünaltyapısındaki öğrencilerin eğitilmesi için hazırlanan projede;Toplumsal Cinsiyet Eğitimi, Yaratıcı Oyunculuk Oyunda Yaratıcılık Eğitimi, Fotoğrafçılık ve Fotoshop Eğitimi ve Futbolda Alt Yapı Eğitimiolmak üzere dört farklı eğitim düzenleniyor. Ayrıca projede çeşitli etkinlikler düzenlenecek ve alt yapı oyuncularının kişisel gelişimine katkı sağlanacaktır. Altı ay süreyle devam edecek proje öğrencilerimiz sporu ve sanatı yaşamlarının bir parçası haline getirmelerine yardımcı olacaktır.

Trabzonspor sosyal ve ekonomik kalkınma ile elde edilen refahın farklı kesimler arasında daha adil şekilde hissedilmesini arzulamaktadır. Trabzonspor kulübü her zaman sosyal farkındalık yaratmıştır, bu alanda da toplumsal ve sosyal farkındalık oluşturarak birçok alanda olduğu gibi bu alanda da öncü olmuştur. Bu proje gençlerin kişisel gelişime katkı sağlarken, dezavantajlarını da azaltmaktadır.

Bu proje kulübümüzün farklı proje uygulama kapasitesi artıracaktır, bölgede örnek teşkil edecek ve diğer kulüplerin benzer projeler yapmasına ön ayak olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here