Dergimizin 158. sayısı bayilerde

Birbirinden renkli yazı ve röportajların yer aldığı Trabzonspor Dergisi’nin Aralık sayısı piyasalarda!

Yine dopdolu bir içeriğe sahip dergimizin bu ayki kapağında; başarılı futbolcumuz Filip Novak ‘’Çek Lokomotifi’’ başlıklı röportajıyla yer alıyor. Kendisi ile kapsamlı bir röportaj yaptığımız, Novak’ın sözleri geçmişi, bugünü ve gelecek planlaması hakkında önemli fikirler veriyor.

Dergimizin bu ayki sayısında yönetim kurulumuzun faaliyetleri ve eski günlerine dönüş sinyalleri veren 1461 Trabzon’a ilişkin haberlerin yanı sıra, Bordo ve Mavi’nin olduğu her alana nüfuz eden keyifli röportaj ve yazılar yer alıyor.

Bu sayımızda Ahmet Karaosmanoğlu imzasıyla tarihe ışık tutan ‘’Horonun Efsaneleri’’ röportajı yer alıyor. 1461 Trabzon’un kalecisi Bahadır Han Güngördü’nün hikâyesi ve Trabzon’un yetiştirdiği ünlü ressamlardan Ceyhan Murathanoğlu röportajı yine bu sayımızda siz taraftarımızla buluşuyor.

Genç oyuncumuz Murat Cem Akpınar’ın bilinmeyen yönlerine ışık tutan anket ve Servet Özkara’nın kardeş futbolcular yazı dizisi kapsamında kaleme aldığı ‘’Özkara Kardeşler’’ yazısı, Trabzon yerel basınından Rahman Turan ve Hamza Mısır’ın yazıları yine Trabzonspor Dergisi Aralık sayısının önemli başlıklarından…

Dikkat çekici daha pek çok yazı ve hikâyeyle Trabzonspor Dergisi’nin 158. sayısı Bordo-Mavi okurların huzurunda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here