Dergimizin 159. Sayısı Bayilerde

Birbirinden renkli yazı ve röportajların yer aldığı yeni yılın ilk Trabzonspor Dergisi bayilerde!

Yine dopdolu bir içeriğe sahip dergimizin bu ayki kapağında; yeniden göreve seçilen Ahmet Ağaoğlu başkanlığındaki yönetim kurulumuz #Yanyana yer alıyor.

Dergimizde yönetim kurulumuzun faaliyetleri ve eski günlerine dönüş sinyalleri veren 1461 Trabzon’a ilişkin haberlerin yanı sıra, Ortahisar Ampute Futbol Takımı ile oynadığımız maç da yer alıyor.

Ahmet Karaosmanoğlu imzasıyla tarihe ışık tutan ‘’Yeni Yıl ve Ahmet Suat Özyazıcı’nın dönüşü’’ başlıklı yazı ile Ergin Zihni imzalı 1461 Trabzon’un genç oyuncusu “Hayatımda belki de hiç olmadığı kadar başarıya aç durumdayım” diyen Serkan Asan röportajı da Trabzonspor okurlarının beğenisine sunuluyor.

Arjantinli oyuncumuz Ibanez’in bilinmeyen yönlerine ışık tutan anket, Servet Özkara’nın kardeş futbolcular yazı dizisi kapsamında kaleme aldığı “Akçay Kardeşler” yazısı ve eski hakem Hamza Mısır’ın VAR Sistemi üzerine devam eden yazıları yine Trabzonspor Dergisi Aralık sayısının önemli başlıklarından…

Kaleci Antrenörümüz Metin Aktaş ile gerçekleştirdiğimiz söyleşi, Fırat Korkmaz’ın ‘’Uzaktaki Hikayeler’’ köşesinde aktardığı Trabzonsporlu olma hikayesi ve ‘’Serbest Kürsü’’ köşesinde Özcan Demir’in ‘’Yüzünü Dön Bu Toprağa’’ başlıklı yazısını dergimizde bulabilirsiniz.

Kulübümüzün tarihindeki ilk kadın yönetici sıfatına erişen yönetim kurulu üyemiz Eda Lermi Zorer ile gerçekleştirdiğimiz röportaj ve daha pek çok içerik ile Trabzonspor Dergisi’nin 159. sayısı Bordo-Mavi okurlarımızın huzurunda…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here