Dergimizin 160. Sayısı Bayilerde

Birbirinden renkli yazı ve röportajların yer aldığı Trabzonspor Dergisinin 160. sayısı bayilerde!

Yine dopdolu bir içeriğe sahip dergimizin bu ayki kapağında; son dönemde yükselen form grafiği ve camiamızla kurduğu duygusal bağ ile ön plana çıkan Caleb Ekuban yer alıyor.

Ayrıca dergimizde Jose Sosa’nın bilinmeyen yönlerini soru cevaplarla öğreniyor, “Uzaktaki Hikâyeler” köşesinde yine ülkemizin farklı bir şehrinden bir taraftarımızın Trabzonsporlu olma hikayesini okuyucularımızla buluşturuyoruz. Dergimizin sürekli köşelerinden “Dünyadan Futbol”un bir uzantısı niteliğinde olan “Dünyadan Portre” köşesinde Nuri Bekar ünlü İspanyol teknik adam Jose Mourinho anlatısına yer verirken, Ahmet Karaosmanoğlu bir başka portre yazısında ‘’Turgay Semercioğlu’’ üzerinden tarihe ışık tutmaya devam ediyor. Ergin Zihni’nin 1461 Trabzon’un genç oyuncusu Mert Kurt ile yaptığı röportaj da yine bu sayıda Trabzonspor Dergisi okurlarının beğenisine sunuluyor.

Servet Özkara’nın kardeş futbolcular yazı dizisi kapsamında kaleme aldığı “Altın Kardeşler” yazısı ve eski hakem Hamza Mısır’ın Türk hakemliği üzerine devam eden yazıları yine Trabzonspor Dergisi Şubat sayısının diğer önemli başlıklarından…

Hakan Dilek’in Çarşıbaşı’ndan Trabzonspor’un tarihine uzanan Hüseyin Tok’u anlattığı lezzetli hikayesi ve ‘’Serbest Kürsü’’ köşesinde Erdal Hoş’un “O forma pahalıdır’’ başlıklı yazısını da 160. sayımızda bulabilirsiniz.

Yavru Fırtına tribünümüze sponsor olan TED Trabzon Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Akdaş ile gerçekleştirdiğimiz röportaj, efsane futbolcumuz Ali Kemal Denizci’nin “Gençlerimize büyük ikramiye çıktı” başlıklı yazısı, devre arasında Antalya’da yaptığımız kamp haberimiz ve daha pek çok içerik ile Trabzonspor Dergisi’nin 160. sayısı Bordo-Mavi okurlarımızın huzurunda…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here