Dergimizin 161. Sayısı Bayilerde

Birbirinden renkli yazı ve röportajların yer aldığı Trabzonspor Dergisinin 161. sayısı bayilerde!

Yine dopdolu bir içeriğe sahip dergimizin bu ayki kapağında; son dönemde yükselen form grafiği ve ilginç karakteristik özellikleriyle dikkat çeken oyuncumuz Anthony Nwakaeme yer alıyor.

Ayrıca dergimizde golcü oyuncumuz Hugo Rodallega’nın bilinmeyen yönlerini soru cevaplarla öğreniyor, 1461 Trabzon’un genç milli takım oyuncularından Burak Temir ile yapılan röportajda genç futbolcumuzun yaşamını kendisinden dinliyoruz.

“Uzaktaki Hikâyeler” köşesinde bu ay İstanbul’da yaşayan Erzurumlu Serdar Çimen’in “Üç büyükler dayatmasına karşı” nasıl Trabzonsporlu olduğunu anlattığı taraftarlık öyküsü yer alıyor.

‘’Milli Serüven” başlıklı inceleme, futbolcularımızın yıllar boyunca A Milli takıma olan katkılarına ışık tutarken, Servet Özkara’nın kardeş futbolcular yazı dizisi kapsamında kaleme aldığı “Denizci Kardeşler” yazısında efsane futbolcumuz Ali Kemal Denizci ve kardeşi Osman Denizci’nin hikâyesini, Turgay Beşyıldız’ın Trabzon basınının emektar isimlerinden “Kral Muharrem’in yaşam öyküsüne odaklanıyor.

Hakan Dilek’in “Yumrukla gökyüzünü delmek” başlığıyla efsane kaptanımız Dozer Cemil’i anlattığı lezzetli hikâyesi ve ‘’Serbest Kürsü’’ köşesinde İlknur Hacısoftaoğlu’nun “Spor ve Kadın” başlıklı yazısı bu ay öne çıkan diğer önemli konular arasında yerini alıyor.

Trabzon’un yetiştirdiği genç ressamlardan Sena Yıldırım ile gerçekleştirdiğimiz keyifli röportaj, Jesse Owens üzerine hazırladığımız araştırma yazısı, geçtiğimiz ay kaybettiğimiz eski futbolcumuz Turgut Uçar ve 1995 yılında hayata gözlerini yuman değerli yöneticimiz Turan Alp’i andığımız yazılar da bu ayki dergimizde siz değerli okuyucularımızla buluşuyor.

Ali Kemal Denizci’nin “Gençlerimize mektup var” başlıklı yazısı ile genç oyuncularımızdan Yusuf Yazıcı ve Arda Akbulut’un unutulmaz karesini poster olarak hediye ettiğimiz 161. sayısı Bordo-Mavi okurlarımızın huzurunda…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here