Dergimizin 162. Sayısı Bayilerde

Birbirinden renkli yazı ve röportajların yer aldığı Trabzonspor Dergisi’nin 162. sayısı bayilerde!

Yine dopdolu bir içeriğe sahip dergimizin bu ayki kapağında; karakteri, yükselen form grafiği ve verdiği mesajlarla ön plana çıkan Hüseyin Türkmen yer alıyor.

Dergimizin Nisan sayısında, genç kalecimiz Arda Akbulut’un bilinmeyen yönlerini soru cevaplarla öğreniyor, “Dünyanın en iyi sol beki olmak istiyorum” diyen 1461 Trabzon’un genç oyuncusu Sami Can Özkan’ı daha yakından tanıyoruz.

“Uzaktaki Hikâyeler” köşesinde Antalyalı taraftarımız Begüm Ayşe Kara’nın Trabzonsporlu olma serüveni, Servet Özkara’nın kardeş futbolcular yazı dizisi kapsamında kaleme aldığı “Arveladze kardeşler” yazısı ve kulübümüzün efsane isimlerinden Ahmet Suat Özyazıcı’nın 83. doğum günü sebebiyle “İyi ki doğdun Ahmet Suat Hoca!” başlığı altında yapılan kısa röportajlar dergimizin diğer önemli başlıklarından…

Gazeteci İhsan Öksüz’ün geçtiğimiz günlerde yıkılan Akçaabat Fatih Stadyumu’nu anlattığı yazısının ve efsane futbolcumuz Ali Kemal Denizci’nin “Alışkanlıklardan vazgeçelim” başlıklı incelemesinin de yer aldığı zengin bir içerikle Bordo-Mavili okurun karşısına çıkan Trabzonspor Dergisi, tüm TS Club, Turkcell Dergilik ve gazete bayilerinde.

Gerçek Trabzonspor Taraftarı Buraya Yorum Yazmadan Geçmez!