Dergimizin 165. sayısı D R, Migros ve bayilerde

Yeni bir serüven, yeni bir macera ve yine #YanYana dediğimiz Trabzonspor Dergisi’nin 165. sayısı D&R, Migros ve bayilerde!

“Gelecek” konseptiyle sizlerle buluşan dergimizde “Dünyayı gezen en genç Türk” unvanına sahip olmak için yola çıkan ve otostop ile 7 kıtayı gezmeyi planlayan Ali Umut Usta’nın yol hikayesini, Recep Çaltepe’nin tüm yönleri ile kaleme aldığı Trabzonspor’un Avrupa Karnesi’ni okuyabileceksiniz. Kadromuza kattığımız oyuncularla yenilenen ve güçlenen Trabzonsporumuzun Temmuz ayı içerisinde Trabzon ve Avusturya’da yaptığı hazırlık kampları yine dergimizin bu ayki sayısında sizlerle olacak.

Yeni sezonun ilk dergisinin kapağında ise Başkanımız Ahmet Ağaoğlu bulunuyor. Kulübümüzün Başkanı olarak 461’inci gününü tamamlayan Başkanımızla dünden bugüne Trabzonspor’u ve Yönetim Kurulumuzun gelecek hedeflerini konuştuk. Büyük bir samimiyetle yanıtlar aldığımız Başkanımız Ağaoğlu, “Yanyana olursak biz bize yeteriz!” diyerek camiamızın birlik ve bütünlüğüne vurgu yaptı. Kulübümüzün ekonomik durumundan, sosyal ve sportif alanlara kadar pek çok konuda açıklamalarda bulunan Başkanımız, gelecek nesiller için ise “Camiamızın gurur duyacağı ve omuzlayacağı Trabzonspor’un temelleri atıldı” diyerek umut verdi.

Bu ayki dergimizde Karadeniz ve doğa yazılarıyla tanıdığımız Uğur Biryol’u, yenilenen VAR kurallarını ve Hasan Can Dilber’in kulübümüzün kuruluş serüvenini anlattığı illustrasyonunu bulabileceğiniz gibi, dünya futbolundaki gelişmeleri, Jurgen Klopp’un portesini, “Joker Mustafa” lakaplı futbolcumuz Mustafa Gedik’in hikayesini ve tanıyanların anlatımıyla yeni sezona ismi verilen unutulmaz kaptanımız Cemil Usta’yı bulabileceksiniz.

Sanatçı Hakan Keleş’in çizimi ile efsane oyuncumuz Dozer Cemil’in de yer aldığı sezon fikstürü posteri, okurlarımıza yeni sezon hediyemiz.

Bu sayımıza da Türkiye genelindeki D&R ve Migros bayilerden ulaşabileceğinizi tekrar hatırlatır, yeni sezonda, yeni umutlar ve yeni hedeflerle herkese mutluluklar dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here