Dergimizin 166. sayısı D R, Migros ve bayilerde

Dergimizin bu ayki kapağında, geçtiğimiz yıl gösterdiği performans ile formanın hakkını veren ve bu yıl da 61 numaranın sahibi olarak Trabzonspor’a aidiyetini bir kez daha gösteren Abdulkadir Parmak bulunuyor. “Futbol Benim Dönüm Noktam” diyen Parmak’ın bu samimi röportajının yanı sıra dergimizde ayrıca sezona hızlı bir başlangıç yapan Alexander Sörloth’u soru – cevap köşemizde daha yakından tanıma fırsatı buluyoruz.

Süper Lig 2019 – 2020 sezonuna adı verilen efsane oyuncumuz Dozer Cemil Usta’yı izleyen, dinleyen ve anılarıyla gözlerimizde canlandıran İhsan Öksüz’ün “Farklı Bir Hikaye” başlıklı yazısı ve tarihi bir tesadüfle Eylül ayı içerisinde kazandığımız iki Inter karşılaşmasının hikayesi yine bu ay okuyucularımızın beğenisine sunuluyor.

Trabzonspor için “YanYana” diyerek tarihte ilk kez rap – marş yapan Allame ile gerçekleştirdiğimiz keyifli söyleşi ve Trabzonspor‘a ilişkin plak ve kasetleri uzun yıllar biriktiren ve muazzam müzik arşivini kulübümüze açan Hakkı Yılmaz’ın hikayesini yine bu ay dergimizde bulabileceksiniz.

Ayrıca Trabzonspor Dergisi’nin 166. sayısında Trabzon’dan “Yol-A-Çık”an Ali Umut Usta’nın otostopla gezdiği dünya şehirlerini, Uğur Biryol’un kaleminden Karadeniz Bölgesi’nin doğal güzelliklerini ve ünlü yazar Murakami’nin koşarken dinlemeyi sevdiği şarkıların hikayesini sizlerle buluşturuyor olacağız.

Yine tarihimize geçmiş unutulmaz goller, dünya futbolundan gelişmeler, UEFA Avrupa Ligi ve Süper Lig Cemil Usta Sezonunda oynadığımız maçların detayları ile Hasan Can Dilber’in maç illüstrasyonlarını Eylül sayımızda bulabileceksiniz.

Türkiye genelindeki D&R ve Migros’ların yanı sıra pek çok bayiden de alabileceğiniz Trabzonspor Dergisi’ni keyifle okumanızı temenni ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here