Dergimizin 167. sayısı D R, Migros ve bayilerde

Dergimizin bu ayki kapağında; kariyerinde Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu, UEFA Avrupa Ligi Şampiyonluğu, İngiltere Premier Lig Şampiyonluğu ve daha bir çok kupayı kaldıran Obi Mikel “Başarıların Parçası Olmak İçin Buradayım” başlıklı röportajıyla yer alıyor. Obi Mikel’in dolu dolu röportajının yanı sıra bu sezon kadromuza katılan bir diğer isim Gaston Campi’yi soru – cevap köşemizde yakından tanıyoruz.

Bu sayımızda kulübümüzün dergisinde sadece futbol içeriğiyle değil, Trabzon’un tarihine damga vurmuş unutulmaz sanat ve kültür içeriklerini de sizlerle buluşturuyoruz. Trabzon’un ünlü ressamlarından Bedri Rahmi Eyüboğlu ile araştırmacı-tarihçi Mahmut Goloğlu’nu hatırladığımız bu sayıda, ayrıca Trabzon’a, Trabzonsporumuza ve Türk sinemasına unutulmaz katkıları olan Tanju Gürsu’nun yaşamından kesitleri de sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Genç ve gözü kara taraftarımız İrem Gülay, bu sayıda bizlere Trabzonsporumuzun maç günlerinde yaşadığı heyecanı aktarırken, Recep Çaltepe ise kulübümüzün 1. Lig’e yükseldikten sonra gerçekleştirdiği ilk yabancı transfer olan Jurgen Groh’un portresini sizlere aktarıyor.

Trabzon’dan yola çıkarak tüm Avrupa’yı gezen Ali Umut Usta’nın Yusuf Yazıcı ile buluşma hikayesini dergimizde bulabilecek, Trabzonsporumuzun unutulmaz gollerini hatırladığımız anı sayfasının yanı sıra “Süper Mario” lakaplı Mario Balotelli’nin portresini yine dergimizin bu ayki sayısında okuyabileceksiniz.

Ayrıca Trabzonspor Dergisi’nin 167. sayısında “LazCaz” albümüyle, farklı bir konseptte Jazz müzik sevenlerin kalbini fetheden Ayça Miraç ile gerçekleştirdiğimiz röportaj ve Uğur Biryol’un Karadeniz’in güzelliklerini anlattığı “Fırtına Vadisinin Yalnız Ağacı: Şimşir” başlıklı yazısını sizlerle buluşturuyor olacağız.

Dünya futbolundan gelişmeler, UEFA Avrupa Ligi ve Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda oynadığımız maçların detayları ile Hasan Can Dilber’in Obi Mikel’e özel illüstrasyonlarını Ekim sayımızda bulabileceksiniz.

Türkiye genelindeki D&R ve Migros’ların yanı bayilerden de alabileceğiniz Trabzonspor Dergisi’ni keyifle okumanızı temenni ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here