Hayırlıoğlu: “Basketbol yaz okulu kayıtlarımız başlamıştır”

Amatör Branşlar ve Tesisler Koordinatörümüz Yusuf Hayırlıoğlu, basketbol yaz okulu faaliyetlerine 1 Temmuz 2019 tarihinde start verileceğini söyledi.

Kulüp olarak basketbola büyük önem verdiklerini belirten Hayırlıoğlu, “Başkanımız Ahmet Ağaoğlu ve yönetici arkadaşlarımızın katılımıyla geçtiğimiz dönemde altyapı faaliyetlerimizi başlatmıştık. Şimdi sıra yaz okuluna geldi. 1 Temmuz’da başlayacak çalışmalar Ağustos ayı sonunda sona erecek. Okula 6-16 yaşları arasındaki kız ve erkek çocuklar kayıt yaptırabilirler. Hayri Gür Spor Salonu’nda haftada üç gün yapılacak antrenmanlar sonunda teknik heyetimiz tarafından başarılı bulunanlar kulübümüzün altyapısına dahil edilecek” dedi.

Kayıtların TS Club Mağazalarında kolayca yapıldığını dile getiren Hayırlıoğlu, “Kayıt yapan çocuklarımız kulübümüz tarafından organize edilen servislerle belirlenen saat ve güzergah üzerinden ulaşımlarını sağlayabilecek” diye konuştu.

Amatör Branşlar ve Tesisler Koordinatörümüz Yusuf Hayırlıoğlu, basketbol yaz okulunun tamamlanmasının ardından kış okulunun da Ekim ayında başlayacağını vurguladı.

Gerçek Trabzonspor Taraftarı Buraya Yorum Yazmadan Geçmez!