Sümer, Borçka Futbol Okulu’nun birinci yıl etkinliklerine katıldı

İstişare Kurulu Başkanımız Özkan Sümer, kulübümüze bağlı Borçka Futbol Okulu’nun kuruluşunun birinci yılı için düzenlenen etkinliklerle katıldı.

Futbol Okulları Koordinatörümüz Necati Özcağlayan ve Gençlik Geliştirme Merkezi Koordinatörümüz Hamit Cihan’ın da yer aldığı etkinlikler kapsamında Borçka Futbol Okulu, Trabzonspor ve 1461 Trabzon U13 takımları arasında maçlar oynandı.

Burada konuşma yapan İstişare Kurulu Başkanımız Özkan Sümer, karşılaştığı ortamın çok güzel olduğunu belirterek, duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Borçka Futbol Okulu Kurucusu Osman Genç ise yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Teknik Direktörümüz Ünal Karaman’ın vurguladığı gibi bizim sevgimiz katıksızdır, bizim formülümüz sevgidir. Trabzonspor ruhu bunu hak eder. Futbol Okulumuzun her yönü ile başarılı olması ve Trabzonspor ruhunu en şekilde temsil etmek için var gücümüzle çalışacağız.”

İstişare Kurulu Başkanımız Özkan Sümer, etkinlik sonundaArtvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe veBorçka Kaymakamı Hasan Hüsnü Türker’e forma hediye etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here