Teknik Direktörümüz Hüseyin Çimşir in açıklamaları

Devre arası kampı için Antalya’da bulunan takımımız, ikinci hazırlık karşılaşmasını Arnavutluk temsilcisi Partizan Tiran ile oynadı. Teknik Direktörümüz Hüseyin Çimşir, 1-0’lık galibiyetimizle sonuçlanan Partizan Tiran karşılaşması sonrası değerlendirmelerde bulundu.

Artılarımızı çoğaltmamız gerektiğini vurgulayan Teknik Direktörümüz Hüseyin Çimşir, “Skora çok bakmıyoruz, neler yaptığımız ve ne yapmak istediğimizi değerlendirmek lazım. Özellikle ilk yarı ve ikinci yarının başı da dahil ne istediğini bilen, topa sahip olan ve hareketliliği olan bir takım gördük. Antrenmanlarda çok çalışma imkanı olmadı, kısa bir kamp dönemiydi. Doğru şeyleri yapma istek ve arzularını sahada görünce insan mutlu oluyor. O şevkle beraber de çalışmaya devam edeceğiz. Arkadaşların konsantrasyonları çok iyiydi, iyi mücadele ettiler. Artılarımız bu maçta çok daha fazlaydı. Eksilerimiz yok mu, var. Ama bu eksileri bir önce aza indirip artılarımızı çoğaltmamız lazım. Güzel bir maç oldu, arkadaşlarımın hepsini kutluyorum” dedi.

Yarın sona erecek olan kampımızın kısa bir değerlendirmesini yapan Teknik Direktörümüz Çimşir, “Kısa bir kamp dönemiydi, iki tane hazırlık karşılaşması yaptık. Bildiğimiz oyuncular var, bir de alttan gelen oyuncuların performansını görmek istedik. Onların ağabeyleriyle beraber buradaki zorluğa nasıl direnç vereceklerini de görmek istiyorduk. Kalabalık bir oyuncu grubuyla gelmiştik, hepsine şans vermeye çalıştım. Gayet olumlu geçtiğini düşünüyorum. Hepsini kutluyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here