Trabzonlu ressamlarımıza teşekkürler

Sanat ve spor alanında Türkiye’nin öncü şehirlerinden biri olan Trabzon’un, çok değerli ressamları bugün yapılan törenle birlikte en güzel eserlerini bedelsiz olarak kulübümüze hediye ettiler.

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerimizin katılımıyla Akyazı Medical Park Stadyumu’nda yapılan sergi ve törende, değerli ressamlarımızdan Trabzon’da olanlara plaketleri verildi.

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu törende yaptığı konuşmada, “Biz göreve geldiğimizden beri Trabzon’un sadece bir spor kenti değil aynı zamanda bin yıllardır devam eden bir sanat kültürüne sahip olduğunu da vurguladık. Bu iki kültürün bir araya gelmesi için zaman zaman adımlar atıyoruz. Bugün burada bir araya gelme sebebimiz de spor ve sanatın buluşması içindir. Çok değerli ressamlarımıza hem Trabzonspor adına hem de Trabzon şehri adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Törenin ardından Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkanımız Mehmet Yiğit Alp, Yönetim Kurulu üyelerimiz, Divan Başkanımız Ali Sürmen, Eski Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu ve Eski Yönetim Kurulu Üyemiz Erdal Atalay kulübümüze eser hediye eden ressamlarımızdan Süleyman Saim Tekcan, Nedret Sekban, Kemal İskender, Hüsnü Koldaş, Ahmet Umur Demir, Hayri Ağan, Resul Aytemur, Mustafa Sekban, Rasim Özkanca, Ceyhan Murathanoğlu, Abdulkadir Yıldırım, Serdar Yılmaz, Asuman Kurnaz, Aşan Cora, Gencağa Küçük, Selman Uzun, Rasim Çubukçu, Yüksel Baydar, Kenan Demir ve Bora Dervişoğlu’na plaket hediye ederek teşekkür etti.

Törende ayrıca Selahattin Altın ve Mehmet Cemil Altın’a Başkanımız Ahmet Ağaoğlu tarafından teşekkür plaketi verildi.

Gerçek Trabzonspor Taraftarı Buraya Yorum Yazmadan Geçmez!