Trabzonspor USA Derneği Onursal Başkanından Mesaj Var

Değerli Trabzonspor-USA’liler ve Trabzonspor Taraftarları,

Bildiğiniz gibi, sevgili klübümüz Trabzonspor’un ABD uzantısı olan Trabzonspor-USA Derneği kısa bir müddet önce kurulmuş ve Geçici Yönetim Kurulu teşekkül etmiş olup yakında genel seçimlere gidilecektir.

Daha henüz web sitemiz dahi tamamen hazırlanmamışken, üç-dört hafta sonra gerçekleştireceğimiz anenevi New York Şehri Türk Günü Yürüyüşü’nde sizlerin de katkısı ile, müziğimizi, oyuncularımızı ve çocuklarımızı yöresel kıyafetlerle taşıyacak olan Gösteri Platformu’muzu hazırlamak üzere çalışmalarımıza başlamış durumdayız.

Yaşlı, genç, çoluk çocuk bütün Karadenizliler’in ve Trabzonspor’lu dostlarımızın yöresel kıyafetlerimizle, horon ekibimizle, fındık toplama sepetlerimizle, gugarlarımızla, tulum, kemençe ve diğer müzik aletlerimizle, hep birlikte coşku içinde bu güzel yürüyüşe katılmanızı bekliyoruz.

Trabzonspor-USA’nın, bilhassa henüz kurulmuş ve emekleme devresinde olduğu için, sizlerin mali desteğine ihtiyacı vardır.

Önümüzdeki haftalarda Türk Günü Yürüyüşü münasebetiyle karşımıza çıkacak masraflarımızı karşılamak üzere, herkesin, elinden geldiği kadar ve durumunun imkan verdiği nisbette mali yardımlarını bekliyoruz.

Bilhassa, başarılı iş adamlarımızdan bu konuda ciddi fedakarlık ve önderlik beklediğimizi de belirtmek isterim. Bu konuda detayları öğrenmek ve çekinizi nasıl ve nereye göndermek gibi sualleriniz için Sayın Başkanımız Kaya Boztepe’yi lütfen arayınız (908 812 2022).

Yürüyüş Günü görüşmek üzere…

Şadi Dinlenç

Onursal Başkan, Trabzonspor-USA Derneği


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz