TrabzonsporUSA’den NY Giresunlular Derneği’ne Ziyaret

TrabzonsporUSA Derneği olarak, bu seneki Türk Günü Yürüyüşü esnasında davetini aldığımız çok değerli bir derneğimiz olan, aynı zamanda Doğu Karadeniz’in güzide Giresun şehrimizin buradaki temsilcilerinden oluşan New York Giresunlular Derneği‘ni ziyaret ettik.

Karşılıklı tanışma, derneğimizi, ve vizyonumuzu tanıtma, geçmiş aktivitelerimizden notlar ve önümüzdeki dönemdeki faaliyetlerimiz hakkında görüş alışverişi şeklinde geçen buluşmaya, TrabzonsporUSA adına Başkan Umut K. Uyar, Onursal Başkan Şadi Dinlenç, Yönetim Kurulu Üyeleri Nevzat Şişman, Rasim Murtazaoğlu ve Ekrem Aydın; New York Giresunlular Derneği Başkanı Savaş Şahin, Yönetim Kurulu üyeleri ve Long Island’da ikamet eden birçok vatandaşımız katıldılar.

16 Eylül‘de ilkini düzenleyecek olduğumuz “Hamsili Pilav Günü” için davetimizi ilettiğimiz New York Giresunlular Derneği Başkanı Savaş Şahin, bu davetten çok memnun olduklarını ve kalabalık bir katılımla destek vereceklerini belirtti.

TrabzonsporUSA Derneği Başkanı Umut K. Uyar da:  “TrabzonsporUSA olarak bu tür ziyaretlerimizi sürdüreceğiz ve bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da bölgemizin Amerika’daki temsilcileriyle sıcak temaslarımızı ve yakın ilişkimizi devam ettireceğiz. Çok dostane geçen bu görüşmeye ev sahipliği yapan New York Giresunlular Derneği‘ne teşekkür ederiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz