Yönetim Kurulumuz ve kurullarımız mazbatasını aldı

Kulübümüzü 1-2 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulunda göreve gelen yönetim kurulumuz ve kurullarımız mazbatalarını aldı.

Kulübümüzün yeni idari binasında gerçekleştirilen törene Divan Başkanımız Ali Sürmen, yönetim kurulu üyelerimiz, kurul başkanlarınız ve üyeleri katıldı. Mazbataları yönetim kurulu üyelerimiz adına Ömer Sağıroğlu aldı. Ardından yeniden göreve seçilen Disiplin Kurulu Başkanı Raci Gençosmanoğlu, Denetim Kurulu Başkanı Mahmut Ören, Sicil Kurulu Başkanı Osman Çavuşoğlu ile Arşiv ve Müze Kurulu Başkanı Mehmet Salih Uzun ile kurul üyelerine mazbataları verildi.

Törende konuşan Ali Sürmen, ‘’Trabzonsporumuzun Olağan Genel Kurulu yapıldı ve seçime tek listeyle giren yeni yönetim kurulu seçildi. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyoruz. Trabzonspor camiasının beklentilerine cevap vermeleri yönünde önceki yönetim çalışmalarını da değerlendirerek umudumuzu yüksek tutuyoruz’’ dedi. Ömer Sağıroğlu ise, sağduyulu bir ortamda gerçekleştirilen kongre için teşekkür ederek, “Trabzonsporumuz için hizmetimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here