Yönetim Kurulumuzdan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu’na ziyaret

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkanımız Mehmet Yiğit Alp, Genel Sekreterimiz Ömer Sağıroğlu, TS Club’lardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Yalçın Orhan ve Yatırımlar – Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Zafer Göktaş Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarette Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, kulübümüze desteklerini esirgemeyen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’na teşekkür ederek, “Trabzonsporumuz herkesin yardıma koşması gereken süreçlerden birini yaşıyor. Geçtiğimiz aylarda Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde Sayın Belediye Başkanımızın da iştirakiyle bir sunum yapmıştık. Sayın Başkan ve diğer Belediye Başkanlarımızdan kulübümüze destek olmalarını istemiştik. Sağolsun Murat Bey de kulübümüze bu zor günlerinde destek olmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyacağını ifade etmişti. Kendisine şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu da Başkanımız Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulumuza bu güzel ziyaretleri için teşekkür ederek şunları söyledi;

“Trabzonsporumuz şehrimizin en büyük marka değeri. Sevincimizde, hüznümüzde, her günümüzde var. Bizler Trabzon’u yöneten siyasiler olarak her zaman Trabzonsporumuzun şehrin insanlarını mutlu etmesini isteriz. Bu doğrultuda Sayın Başkanımıza her türlü ihtiyaç için sonuna kadar destek olacağız. Bu doğrultuda kulübümüze de her türlü desteği vereceğiz. İnşallah Bordo – Mavi bayrağımızı en zirvede göreceğiz”

Gerçek Trabzonspor Taraftarı Buraya Yorum Yazmadan Geçmez!