“Temiz, onurlu bir mücadele verdik”

Trabzonspor’un savunma oyuncusu Giray Kaçar, “Temiz, onurlu bir mücadele verdik” dedi.

Giray, Kardemir Karabükspor maçının ardından yaptığı değerlendirmede, maçtan önce kendilerinİ konvoylarla stada getiren taraftarlara teşekkür ederek, ”Taraftarımıza 82 puan alarak şampiyonluk yaşatamadığımız için bir üzgünlüğümüz var. Ama hak ettiğimiz, temiz, onurlu bir mücadele verdik” diye konuştu.

Gelecek ve ondan sonraki seneler içinde bir tecrübe edindiklerini belirten Giray, ”82 puan alan takımın oyuncusu olarak gurur duyuyorum. Bütün taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum. Bizim ve taraftarlarımızın bu şampiyonluğu hak ettiğimizi düşünüyorum. Ama nasip değilmiş” ifadesini kullandı.

Trabzonspor’un kalecisi Tolga Zengin ise maçla ilgili konuşacak çok fazla bir şeyin olmadığını vurgulayarak, ”Maçı kazanmamız gerekiyordu kazandık. Fenerbahçe’nin puan kaybını bekliyorduk ama olmadı. Onuruyla gururuyla kişiliği ile hiçbir şaibeye yer vermeyen oyuncu grubuna teşekkür ediyorum. Trabzon halkına şehrine yakışır bir mücadele verdik. Bu kadar yapabildik. Çok fazla söyleyecek bir şey yok. Fenerbahçeli oyuncu arkadaşları kutluyorum” dedi.

Fotomac

Gerçek Trabzonspor Taraftarı Buraya Yorum Yazmadan Geçmez!