Trabzonspor USA’da Yeni Dönem

Amerika’da Trabzonspor’a gönül verenlerin desteğiyle her geçen gün büyüyen Trabzonspor USA Derneği’nin Yönetim Kurulu belirlemek üzere gerçekleştirilen seçim sonucunda başkanlığa Umut K. Uyar, Başkan Vekilliğine Evren Uğurbaş, Başkan Yardımcılığına Larry Şuayip Tiyaloğlu, Genel Sekreterliğe Nevzat Şişman, Saymanlığa Ahmet Kurşun, Genel Sekreter Yardımcılığına Rasim Mürtezaoğlu ve Yönetim Kurulu üyeliğine Nuri Cumur getirildi.

Danışma Kurulu Başkanlığına ise Şaduman Gürbüz ve Danışma Kurulu Üyeliklerine Kaya Boztepe, Sadi Dinlenc ve Ekrem Aydın getirildi.

Yönetim kurulu adına açıklama yapan Trabzonspor USA yeni Başkanı Umut K. Uyar, “Öncelikle Danışma ve Onur Kurulu Üyelerimiz Sn. Sadi Dinlenc, Sn. Şaduman Gürbüz ve Sn. Kaya Boztepe’ye verdikleri her türlü destekten dolayı teşekkür etmek isterim. Trabzonspor USA Derneği, bu ay itibariyle Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu’nun (TADF) resmi bir üyesi olup, aramıza yeni katılan değerli üyelerimizin de desteğiyle çalışmalarına başlamıştır. Öncelikli hedeflerimiz arasında Amerika’da yaşayan ve Trabzonspor’a gönül veren tüm taraftarlarımız arasında koordinasyonun sağlanarak sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin düzenlenmesi gelmektedir. Mayıs ayında yapılan Geleneksel Türk Günü Yürüyüşü’nde Trabzonspor klübümüzün ve bölgemizin tanıtımına azami derecede katkı sağlayacak çalışmalara şimdiden başlanmıştır. Bu vesileyle bir kez daha yeni yönetim kurulumuza başarılar dilerim”

Trabzon USA’den NBA’deki Türk Basketbolculara Destek
22 Şubat Çarşamba günü oynanacak New Jersey Nets ve Orlando Magic maçında yer alacak Hidayet Türkoğlu ve Mehmet Okur’a destek amacı ile TrabzonsporUSA üyeleri de basketbol maçına gidecek. Başkan Umut Uyar, “bu önemli maçta yer alacak, iki gururumuz Hidayet Türkoğlu ve Mehmet Okur’u tüm Trabzonspor USA derneği olarak kucaklıyor ve destekliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz